Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Ochrona prywatności użytkowników serwisu www.sukcesja.bd7.pl ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu www.sukcesja.bd7.pl.

Przetwarzanie danych osobowych – kto jest administratorem danych?

Dane dotyczące użytkowników serwisu internetowego www.sukcesja.bd7.pl przetwarzane są przez Business Discovery Adrianna Lewandowska z siedzibą w Poznaniu, 61-807 Poznań, ul. Fredry 7/1, NIP 697-150-32-44 , (partnera projektu Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych), zwaną dalej Business Discovery, będący w odniesieniu do danych osobowych użytkowników administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zbiór zgromadzonych danych osobowych użytkowników traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze Business Discovery w specjalnej strefie bezpieczeństwa, zapewniającej właściwą ochronę. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników Business Discovery zajmująca się administracją bazy.

Dlaczego warto się zarejestrować?

W celu uzyskania pełnego dostępu do treści oferowanych przez Business Discovery w serwisie, wskazane jest dokonanie przez użytkownika rejestracji w portalu www. sukcesja.bd7.pl poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja ułatwi użytkownikowi udział w forach dyskusyjnych (Next Generation), grupach i konkursach i innych usługach świadczonych elektronicznie na stronach www.sukcesja.bd7.pl. Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny czy w inny sposób udostępnił nam swoje dane osobowe zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne.

Polityka plików „Cookies” zawarta jest na osobnej stronie.

Kontakt

W przypadku pytań użytkowników dotyczących stosowanej przez Business Discovery Polityki Prywatności, prosimy o kontakt na adres biuro@bd7.pl.